मलेसियामा विश्व साईकल यात्री कविराज मगर लाई सङ्युक रुपमा समान् कार्यक्रम सप्पन्न

संबाददाता : योञ्जन तामाङ     प्रकाशित मिति: (२०७६ भाद्र ९, सोमबार) १८:४०

मलेसियामा विश्व साईकल यात्री कविराज मगर लाई सङ्युक रुपमा सम्मान।

 

 

सन्तोष योञ्जन तामाङ,

भदौ-९ क्वालालम्पुर मलेसिया,

 

बिश्व, साइकल यात्री कविराज मगरलाई मलेसियामा नेपाल आदिवासी जनजाति महासंघ र मगर संघ मलेसियाले सङ्युक्त रुपमा सम्मान गरेको छ। अगस्ट-२४ तारिक आइतबार मलेसियाको राजधानी क्वालालम्पुरको नेपाली खाजाघर गोर्खाजमा एक औपचारिक कार्यक्रमको आयोजना गरि मगर लाई सम्मान गरिएको हो।

 

नेपाल मगर संघ मलेसियाका अध्यक्ष पुस्मिता ठाडा मगरको सभापतित्वमा सुरुवात भएको कार्यक्रममा प्रमुख अथिती नेपाल आदिवासी जनजाति महासघ मलेशियाका अध्यक्ष खेम मगर रहेका थिए।सो कार्यक्रममा मलेशियामा गठित विभिन्न संघ सस्थाका प्रतिनिधिको समेत उपस्थिति रहेको थियो।

 

विश्व साइकिल यात्री मगर लाई नेपाल मगर संघ मलेशियाले मलेशियन रिङिट एक हजार एक सहयोग गरेको छ।भने कार्यक्रममा उपस्थित प्रतिनिधिहरुले यात्रा सफल्ता तथा सुभकामना दिएका थिए।आफ्नो भनाई राख्ने क्रममा साईकिल यात्री मगरले आफ्नो भ्रमण मलेशिया वाट सुरु गर्न लागेको जानकारी दिए।

सो भ्रमणको लागि नेपाल सरकार परराष्ट्र मन्त्रालयले यात्राका लागि अनुमती पत्र बाहेक आर्थिक सहयोग नगरेको जानकारी दिदै भ्रमण आफ्नै खर्च र सरसहयोग बाट गर्ने लक्ष्य रहेको बताए,कार्यक्रमका सभापति ठाडामगरले समापन गर्दै विश्व साइकिल यात्री कबिराज मगर लाई विभिन्न देशहरुमा रहेका नेपाली कुटनितिक नियोग र नेपाली संघ सस्थाहरु लाई सहयोग गरिदिन अपिल गर्दै समापन गरेको कार्यक्रम लाई ईश्वर राई ले संचालन गरेका थिए।


(२०७६ भाद्र ९, सोमबार) १८:४० मा प्रकाशित

कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना
कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना

Exchange Rate

Nepali Patro

कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना
कोरोना भाइरस नियन्त्रण सम्बन्धि गण्डकी प्रदेशको सूचना