सशस्त्र प्रहरी निरिक्षक चौधरीद्वारा जवान यादवमाथि निर्घात कुटपिट, घटना लुकाउन दबाब दिने दुई जना कार्यालय फर्किए

संबाददाता : ओम हमाल     प्रकाशित मिति: (२०७६ असार २९, आईतवार) ०२:४९

सशस्त्र प्रहरी बल नेपाल नम्बर ७ गण हेड क्वार्टर सिरहामा कार्यरत सशस्त्र प्रहरी निरीक्षक सियाराम चौधरीले जवान विजयकुमार यादवलाई निर्घात कुटपिट गरेका छन् ।  सो कुटपिटको घटनालाई लुकाउने प्रयास विफल भएपछी उनलाई अस्पतालमा नै छाडेर दुई जना सशस्त्र प्रहरी कर्मचारी फर्किएका छन्  ।

प्राप्त समाचार अनुसार,शस्त्र प्रहरी निरीक्षक चौधरीले त्यहीँ गणमा  कार्यरत सप्तरीको शम्भुनाथ नगरपालिका–१ घर भएका जवान ३२ वर्षीय यादवमाथि गत बुधबार कुटपिट गरेका थिए । निरीक्षक चौधरीले बिहान ७ बजे १५ मिनेटको समयमा आफूमाथि बुट र मुक्का प्रहार गरेको घाइते प्रहरी जवान यादवले जानकारी दिए ।  ‘टाउको जोगाउन थाल्दा ढाडमा कुटियो,’ उनले भने, ‘त्यसपछि बेहोस भएछु ।’ एक जना जवानलाई बोलाएर ल्याउन लगाएर आफूमाथि कार्यालयकै गेटमा सबैका अगाडि कुटपिट गरिएको यादवको आरोप छ ।

कुटपिटपछी गम्भीर घाइते बनेका प्रहरी जवान यादबलाई उपचारका लागि सशस्त्रका असई कामेश्वर यादव र जवान पेशल थापाले जिम्मा लिएर  विराटनगरको नोबेल शिक्षण अस्पतालमा पुर्याइएको थियो । त्यस कुटपिटको घटनालाई लुकाउन दबाब दिएका सई कामेश्वर यादव र जवान पेशल थापाले घटना मिडियामा सार्वजनिक हुने भएपछी घाइते जवान यादबलाई अस्पतालमा नै छाडेर कार्यालय फर्केका छन् । अहिले घाइते सशस्त्र प्रहरी जवान यादवलाई कुरेर अस्पतालमा बुवा सुदिनलाल यादव र भान्जा अर्जुनकुमार यादव बसेका छन् ।

अस्पतालका चिकित्सक डा. मनोजकुमार यादवले घाइते सशस्त्रका जवान यादवको टाउको र छात्तीमा चोट रहेको तथा कानको जालीमा पनि केही समस्या देखिएको बताए ।

पांच वर्ष अघि बिबाह भएकी श्रीमती सोनुकुमारीसँगको सम्बन्ध विच्छेदको मुद्दा सप्तरी जिल्ला अदालतमा चलिरहेका बेला आफूमाथि कुटपिट गरिएको यादवले बताए । यादव दम्पतिका ३ वर्षीय छोरी पनि छन् । सशस्त्र प्रहरी निरीक्षक सियाराम चौधरीले भने आफूले यादवमाथि कुटपिट गरेको अस्वीकार गरेका छन् ।


(२०७६ असार २९, आईतवार) ०२:४९ मा प्रकाशित

°
Weather from OpenWeatherMap

मुख्य समाचार

सबै

ने.क.पा.का नेता तथा कार्यकर्ता किसानको खेतबारीमा जनश्रमदानमा ब्यस्त

नेत्रबिक्रम चन्द बिप्लव नेतृत्वको नेपाल कम्युनिस्ट पार्टीका नेता तथा कार्यकर्ताहरु यतिबेला  कालिकोटका विभिन्न गाँउबस्तीमा किसानको खेतबारीमा जनश्रमदान गर्नमा व्यस्त देखिन थालेका छन् । प्रायजसो खुला.....

बिप्लवलाई थकाउन खोज्ने सरकार थकित, वार्ताका लागि भन्दै सम्पर्कसुत्र धुनचक्रका साथ खोजी

विप्लव नेतृत्वको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीलाई  ब्यापक दमन गरेर थकित पारी वार्तामा ल्याउने रणनीति अपनाएको वर्तमान केपी ओली नेतृत्वको सरकारको चौतर्फी आलोचना र बिरोध हुन थालेपछि आफै थकित.....

मन्चका सचिव चौलागाईंको डायरीमा प्रहरीले “विप्लव”को नाम देखेपछि ……… …

प्रहरीहरु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी र त्यस पार्टीका महासचीव विप्लवको नाम देखेपछी कति त्रसित रहेका छन् भन्ने कुरा आइतबार काभ्रेमा भएको एक घटनाले पुस्टि गरेको छ । काभ्रे जिल्लाको.....

Exchange Rate

Nepali Patro