सिडिओ कडेलद्वारा प्रदेश सांसद चमेलीदेबीलाई दुर्व्यबहार, थुनिदिने धम्की

संबाददाता : ओम हमाल     प्रकाशित मिति: (२०७६ असार ११, बुधबार) ०९:३०

आफ्नो एक कार्यकर्ताको नागरिकताको प्रतिलिपिको लागि काममा ढिलाई भएपछी गुनासो लिएर प्रमुख जिल्ला अधिकारी (सिडिओ) प्रदीपराज कडेलसम्म पुगेकी प्रदेश सांसद चमेलीदेवी दासलाई प्रजिअ कडेलले आफ्नै कार्यकक्षमा मंगलबार अभद्र व्यवहार गरेका छन् भने थुनिदिने धम्कि दिएर फर्काई दिएका छन् ।

हराएको नागरिकताको प्रतिलिपि लिन १० दिनसम्म जिल्ला प्रशासन कार्यालय धनुषा धाएका लक्ष्मीनियाँ गाउँपालिका ६ का किशोरी यादवलाइ लिएर प्रजिअ कडेलको कार्यकक्षमा पुगेकी  समाजवादी पार्टी नेपालकी प्रदेश सांसद चमेलीदेवी दासलाई प्रजिअ कडेलले आफ्नै कार्यकक्षमा मंगलबार अभद्र व्यवहार गर्नुका साथै थुनिदिने धम्कि दिएर फर्काई दिएका हुन् ।

प्रजिअ कडेलले थुनिदिने धम्की दिएर फ़र्काइएकी प्रदेश सांसद चमेलीदेवी दासले जनकपुरमा पत्रकार सम्मेलन गरी प्रजिअ कडेलले आफुलाई दुर्ब्यबहार गरेको भन्दै प्रजिअ  कडेललाई कारबाही गर्न सम्बन्धित निकायसँग माग गरिन । उनले भनिन्, ‘म बोल्नै लाग्दा उहाँले चुप लागेर बस्नुस्, नत्र थुन्छु भनेर दुर्व्यवहार गर्नभयो।’ यति मात्र नभएर दुई प्रहरीलाई बोलाएर थुन्ने प्रयाससमेत गरेको सांसद दासले सुनाइन्। उनले सेवाग्राहीको काम नगर्ने र गुनासो गर्दा थुन्न लगाउने सिडिओलाई कडा कारबाही हुनुपर्ने बताइन्।

यता, सिडिओ कणेलले यो घटनालाई सामान्य रुपमा लिएको प्रतिक्रिया दिए। उनले कार्यालयमा सबै खालका सेवाग्राही आउने गरेको भन्दै आफूले सांसद दासलाई दुर्व्यवहार नगरेको दावी गरे। उनले भने, ‘यो सामान्य कुरा हो। तिरलाई तार बनाउनु हुँदैन।’


(२०७६ असार ११, बुधबार) ०९:३० मा प्रकाशित

°
Weather from OpenWeatherMap

मुख्य समाचार

सबै

ने.क.पा.का नेता तथा कार्यकर्ता किसानको खेतबारीमा जनश्रमदानमा ब्यस्त

नेत्रबिक्रम चन्द बिप्लव नेतृत्वको नेपाल कम्युनिस्ट पार्टीका नेता तथा कार्यकर्ताहरु यतिबेला  कालिकोटका विभिन्न गाँउबस्तीमा किसानको खेतबारीमा जनश्रमदान गर्नमा व्यस्त देखिन थालेका छन् । प्रायजसो खुला.....

बिप्लवलाई थकाउन खोज्ने सरकार थकित, वार्ताका लागि भन्दै सम्पर्कसुत्र धुनचक्रका साथ खोजी

विप्लव नेतृत्वको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीलाई  ब्यापक दमन गरेर थकित पारी वार्तामा ल्याउने रणनीति अपनाएको वर्तमान केपी ओली नेतृत्वको सरकारको चौतर्फी आलोचना र बिरोध हुन थालेपछि आफै थकित.....

मन्चका सचिव चौलागाईंको डायरीमा प्रहरीले “विप्लव”को नाम देखेपछि ……… …

प्रहरीहरु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी र त्यस पार्टीका महासचीव विप्लवको नाम देखेपछी कति त्रसित रहेका छन् भन्ने कुरा आइतबार काभ्रेमा भएको एक घटनाले पुस्टि गरेको छ । काभ्रे जिल्लाको.....

Exchange Rate

Nepali Patro