कर्णाली प्रदेशका मुख्यमन्त्री शाहीलाइ लक्षित गर्दै बम बिष्फोट, कार्यक्रममा सहभागी भागाभाग

संबाददाता : ओम हमाल     प्रकाशित मिति: (२०७६ जेष्ठ १५, बुधबार) २०:२८

कर्णाली प्रदेशका मुख्यमन्त्री महेन्द्रबहादुर शाही लक्षित गर्दै कालिकोट जिल्लाको पलाता गाउँपालिकाको थिर्पुमा बम बिष्फोट भएको छ।

कालिकोट जिल्लाको पलाँता गाउँपालिका–९ थिर्पुमा आयोजना गरिएको जिल्लास्तरीय राष्ट्रपति रनिङ सिल्ड प्रतियोगिता तथा पलाँता खेलकुद तथा पर्यटन महोत्सव उद्घाटन गरी फर्किने क्रममा मुख्यमन्त्रीलाई नै लक्षित गरी बम बिष्फोट गराईएको प्राप्त  समाचारमा जनाइएको छ ।

कर्णाली प्रदेशका मुख्यमन्त्री महेन्द्रबहादुर शाही र सामाजिक विकास मन्त्री दल रावल सहितको टोली पलाँता गाउँपालिका केन्द्रमा जिल्लास्तरीय ११औं राष्ट्रपति रनिङ सिल्ड प्रतियोगिता तथा पलाँता खेलकुद तथा पर्यटन महोत्सवलाई उद्घाटन गरी हेलिप्याडस्थलमा जाने क्रममा कार्यक्रम स्थलबाट करिब डेढ किलोमिटर दूरीमा विस्फोट भएका हो ।

कार्यक्रमस्थल नजिक बम बिस्फोट भएपछि धुँवा उडेको देखेपछि कार्यक्रममा सहभागीहरु आत्तिएका थिए । कडा सुरक्षाकाबीच मुख्यमन्त्री शाही, सामाजिक विकास मन्त्री रावल लगायत टोलीलाई हेलिप्याडस्थलबाट पठाइएको थियो ।

सो बम बिष्फोट बिद्रोही ने.क.पा.का कार्यकर्ताले गराएको हुन सक्ने सर्वत्र टिप्पणी भए पनि विप्लव नेतृत्वको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीले यस बारेमा आधिकारिक सुचना जारी गरेको छैन ।

यस अघि गणतन्त्र दिवसकै अवसरमा कालिकोटको महावै गाउँपालिका, जिल्ला सदरमुकाम र पलाँता खेलकुद तथा पर्यटन महोत्सव, जिल्लास्तरीय ११ औं राष्ट्रपति रनिङ सिल्ड प्रतियोगिता, रेडियो पलाँता आवाज र सहिद स्मृति भवनको मुख्यमन्त्री शाहीले उद्घाटन गरेका थिए । उनले आफ्नो उद्घाटन मन्तव्यका क्रममा  विप्लव नेतृत्वको ने.क.पा.लाई लक्षित गर्दै ‘दुई÷चारजनाले तर्साउँदैमा द्वन्द्व निम्त्याउन नसक्ने टिप्पणी गरेका थिए ।


(२०७६ जेष्ठ १५, बुधबार) २०:२८ मा प्रकाशित

°
Weather from OpenWeatherMap

मुख्य समाचार

सबै

ने.क.पा.का नेता तथा कार्यकर्ता किसानको खेतबारीमा जनश्रमदानमा ब्यस्त

नेत्रबिक्रम चन्द बिप्लव नेतृत्वको नेपाल कम्युनिस्ट पार्टीका नेता तथा कार्यकर्ताहरु यतिबेला  कालिकोटका विभिन्न गाँउबस्तीमा किसानको खेतबारीमा जनश्रमदान गर्नमा व्यस्त देखिन थालेका छन् । प्रायजसो खुला.....

बिप्लवलाई थकाउन खोज्ने सरकार थकित, वार्ताका लागि भन्दै सम्पर्कसुत्र धुनचक्रका साथ खोजी

विप्लव नेतृत्वको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीलाई  ब्यापक दमन गरेर थकित पारी वार्तामा ल्याउने रणनीति अपनाएको वर्तमान केपी ओली नेतृत्वको सरकारको चौतर्फी आलोचना र बिरोध हुन थालेपछि आफै थकित.....

मन्चका सचिव चौलागाईंको डायरीमा प्रहरीले “विप्लव”को नाम देखेपछि ……… …

प्रहरीहरु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी र त्यस पार्टीका महासचीव विप्लवको नाम देखेपछी कति त्रसित रहेका छन् भन्ने कुरा आइतबार काभ्रेमा भएको एक घटनाले पुस्टि गरेको छ । काभ्रे जिल्लाको.....

Exchange Rate

Nepali Patro