उत्पीडित वर्गलाइ झन् उत्पीडनमा पार्न ने.क.पा.माथी प्रतिबन्ध लगाइएको युवा संगठन नेपालका केन्द्रीय सदस्य कुमारको टिप्पणी

संबाददाता : ओम हमाल     प्रकाशित मिति: (२०७६ जेष्ठ ५, आईतवार) १३:१७

सरकारद्वारा प्रतिबन्धित नेत्र बिक्रम चन्द ‘विप्लब’ नेतृत्वको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी समर्थित युवा संगठन नेपालका केन्द्रीय सदस्य एबम गण्डक ब्युरो संयोजक कुमारले गरीब, किसान, मजदुर, सुकुम्बासी लगायत उत्पीडित वर्गलाइ झन् उत्पीडनमा पार्न ने.क.पा.माथी प्रतिबन्ध लगाइएको टिप्पणी गरेका छन् ।

सरकारद्वारा प्रतिबन्धित नेत्र बिक्रम चन्द ‘विप्लब’ नेतृत्वको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी समर्थित युवा संगठन नेपाल जिल्ला संगठन समिति कास्कीले आज कास्की जिल्लाको लेखनाथस्थित पटनेरीमा आयोजना गरेको सरकारी प्रतिबन्धबिरुद्धको कोणसभामा बोल्दै युवा संगठनका नेता  कुमारले त्यस्तो कुरा बताएका हुन् ।

युवा सङगठनका नेता  कुमार ले केपि-प्रचण्ड सरकार साम्राज्यवादको दलाल साबित भएको जिकिर गर्दै आफुहरुले दलाल, फटाह र कमिसनखोरहरुलाइ कार्बाही गर्दा आफुहरुको पार्टी ने.क.पा.माथी प्रतिबन्ध लगाइएको उनले आरोप लगाए । उनले आफ्नो मातृ पार्टी ने.क.पा.माथिको प्रतिबन्ध त्यस पार्टीविरुद्ध मात्र सिमित नएको स्पस्ट पारे ।

यत्रतत्र, सर्वत्र सत्ताका मतियारहरु र सुराकीहरु भएपनि उनीहरुको आँखा छलेर युवा संगठन नेपाल जिल्ला संगठन समिति कास्कीले गरेको उक्त कार्यक्रम संचालन युवा संगठन नेपाल कास्कीकी संयोजक सोममाया बिकले गरेकी थिइन  ।


(२०७६ जेष्ठ ५, आईतवार) १३:१७ मा प्रकाशित

°
Weather from OpenWeatherMap

मुख्य समाचार

सबै

थुनुवाको मृत्यु भएपछि स्थानीय बासिन्दाद्वारा प्रहरी कार्यालय अगाडि प्रदर्शन

रौतहटमा गाडी दुर्घटना भएर दुई थुनुवाको मृत्यु भएको विरोधमा स्थानीयले प्रहरी कार्यालय अगाडि प्रदर्शन गरेका छन् । प्रहरीको लापरबाहीले थुनुवाको मृत्यु भएको भन्दै स्थानीय वासिन्दाले इलाका प्रहरी कार्यालय.....

लोकप्रिय देशभक्त, क्रान्तिकारी स्रष्टा रसुवाली कवि फेरि गिरफ्तार

लोकप्रिय, देशभक्त, क्रान्तिकारी स्रष्टा,  युवा जनकवि ठाकुरप्रसाद तिम्सिना "रसुवाली कवि"लाई प्रहरीले आज फेरी गिरफ्तार गरेको छ । उनीसंगै पक्राउ परेका नयाँ पत्रिका दैनिकका पत्रकार एबम कबि.....

नेपालमा गणतन्त्र उल्टाउने प्रयास भैरहेको प्रधानमन्त्रीका सल्लाहकारको खुलासा

प्रधानमन्त्री केपी शर्माका परराष्ट्र मामिला सल्लाहकार राजन भट्टराईले जनताको असन्तुष्टिलाई 'सके (राजनीतिक) व्यवस्था नभए सरकारविरूद्ध प्रयोग' गर्न 'बाहिरका र भित्रका शक्ति सक्रिय' रहेको.....

Exchange Rate

Nepali Patro