लमजुंग र तनहुँबाट ने.क.पा.का दुई नेता पक्राउ

संबाददाता : ओम हमाल     प्रकाशित मिति: (२०७५ फाल्गुन २८, मंगलवार) १६:२४

शान्तिपूर्ण तरीकाले संगठन सुद्रिधिकरण एबम बिस्तार अभियान चलाइरहेको बखत ब्यापक दमन र धरपकड गरेको भन्दै नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीले आयोजना गरेको यही फागुन ३० गतेको नेपाल बन्द नजिकिंदै गर्दा प्रहरीले ने.क.पा.का नेता तथा कार्यकर्तालाई गिरफ्तार गर्ने कार्यलाई तिब्रता दिएको ।  यसै क्रममा तनहुँ र लमजुंग जिल्लाबाट पनि ने.क.पा.का दुई नेतालाई गिरफ्तार गरेको समाचारहरु प्राप्त भएका छन् ।

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी तनहुँका जिल्ला सदस्य प्रकाश शाहीलाई आज बिहान करीब ५ बजे उनको डुम्रेस्थित घरबाट गिरफ्तार गरिएको ने.क.पा.तनहुँले जनाएको छ । उनलाई घरमा सुतिरहेको अवस्थामा गिरफ्तार गरी जिल्ला प्रहरी कार्यालय तनहुँको हिरासतमा राखिएको समाचारमा जनाइएको छ l त्यसै गरी ने.क.पा.को सहायक संगठन युवा संगठन नेपालका गण्डक ब्युरो  सदस्य एबम लम्जुंग जिल्ला अध्यक्ष जगत गुरुङलाई प्रहरीले गएको शनिबार गिरफ्तार गरेको समाचार छ l

यसैबिच नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी तनहुँका इन्चार्ज उभारले आजै एक प्रेस बिज्ञप्ति जारी गरी उक्त गिरफ्तारीको बिरोध गरेका छन् l  उनले आफ्नो बिज्ञप्तिमा फांसीवादी शैलीको गिरफ्तारीप्रति आपत्ति प्रकट गर्दै अबिलम्ब रिहाइको माग गरेका छन् । उनले यही फागुन ३० गते पार्टीले आयोजना गरेको नेपाल बन्दलाई सहयोग र समर्थन  गरि दिन पनि आम जनसमुदाय, ब्यबसायी, उद्योगी सबैसंग आव्हान पनि   गरेका छन् ।


(२०७५ फाल्गुन २८, मंगलवार) १६:२४ मा प्रकाशित

°
Weather from OpenWeatherMap

मुख्य समाचार

सबै

सरकारी थिंक ट्यांकका संयोजक प्रा.डा. चैतन्य मिश्रद्वारा पदबाट राजिनामा

सरकारलाई आर्थिक, सामाजिक, राजनीतिकलगायतका सुझावहरु दिन बनेको नीति अनुसन्धान प्रतिष्ठान (थिंक ट्यांक) का संयोजक प्रा.डा. चैतन्य मिश्रले पदबाट राजीनामा दिएका छन्। तीन वर्षका लागि नियुक्त प्रा.डा. चैतन्य.....

अखिल (क्रान्तिकारी) अध्यक्ष एबम् कानुन व्यवसायी ढकाल रिहा, पुनः पक्राउ गर्न खोजेपछि झडप, चार कानुन व्यवसायी घाइते

अखिल (क्रान्तिकारी)का अध्यक्ष तथा कानुन व्यावसायी चिरन्जीवी ढकाल रिहा भएका छन् । गत वैशाख २७ गते शुक्रवार ११ बिद्यार्थी संगठनको संयुक्त पत्रकार सम्मेलनबाट गिरफ्तार अध्यक्ष ढकाल रिहा.....

चितवनको सडक बोर्डको ढाँटमा आगजनी, असई खड्का घाईते, रेवान सौराहा अध्यक्ष गिरी पक्राउ

आउँदा–जाँदासमेत राजश्व तिर्नु परेपछि वाक्क बनेका स्थानीय बासिन्दाले पूर्व पश्चिम राजमार्गअन्तर्गत चितवनको टिकौलीमा रहेको सडक बोर्डको कर उठाउने ढाँटमा आगो लगाएका छन् । आगलागीबाट.....

Exchange Rate

Nepali Patro