पोखरामा १७ वर्षका युवाले घुमाए गण्डक भरीका प्रहरी,पोखराकि उपमेयर समेत फसिन

संबाददाता : आस्था नेपाली     प्रकाशित मिति: (२०७५ फाल्गुन १४, मंगलवार) १३:१५

राष्ट्रिय बाल अधिकार संरक्षण समिति कार्यालयको सहसचिव हुँ भन्दै विभिन्न जिल्लामा प्रहरीलाई झुक्काएको भन्दै प्रहरी एक युवालाई पोखरा बाट प्रकाउ गरेको छ सन्देश रम्तेल नामगरेका उमेर १७ वर्षका ती युवाले आफु नेपाल सरकारको सहसचिव भन्दै अपत्यारिलो तथ्यांक पेश गर्दै १ युवा जनप्रतिनिधि र प्रहरीलाई पनि झुक्याउन सफल भएका छन् । जनप्रतिनिधिहरुलाई पनि छक्याउँदै ठग्न सफल उनलाई कास्की प्रहरीले सोमबार पक्रेको हो । लेकसाइडको १ होटलबाट वडा प्रहरी कार्यालय बैदामको टोलीले उनलाई पक्राउ गरेको प्रहरीले जानकारी दिएको छ ।होटल तेन्जिङ हिलारी पोखरामा खाएको ३५ हजार रुपैयाँ नतिरेको आरोपमा प्रहरीले उनलाई पक्राउ गरेको हो ।अनुसन्धान गर्दै जादा उनको कर्तुत बाहिर आएको हो।

१७ वर्षीय रम्तेलले बा२झ १६६३ नम्बरको सेतो नम्बर प्लेटको स्कारपियो प्रयोग गरेका थिए । २ दिनका लागि २५ हजारमा भाडामा लिएर उनले गाडी लिएर सेतो नम्बरप्लेट राखेको खुलेको छ ।उनले १ ड्राइभरसमेत प्रयोग गरेको हो।
धरानबाट पोखरा आउने बेलमा वीरगन्जमा नै लम्तेलले नक्कली कार्ड बनाएका थिए । उक्त होटलमा सामान राखेर सरकारी नम्बर प्लेटको गाडी पर्वत हुँदै मुस्ताङसम्म पुगेको प्रहरी बताउँछ । उक्त गाडीलाई तनहुँ प्रहरीले स्कटिङ दिएको थियो । आफूलाई सहसचिव बताएर रम्तेलले १०० नम्बरमा फोन गरी स्कटिङ माग गरेका थिए ।

तनहुँको प्रहरीमात्र नभई उनीहरुलाई कास्की प्रहरी तथा वडा प्रहरी कार्यालय बैदाम, जिल्ला प्रहरी कार्यालय पर्वत र जिल्ला प्रहरी कार्यालय कार्यालय मुस्ताङले पनि सुरक्षा दिएको प्रहरीले जानकारी दिएको छ ।

रम्तेलले गण्डकी प्रदेशका मन्त्रालयका पदाधिकारी र पोखरा महानगरपालिकाकी उपमेयरलाई पनि सहसचिव नै भनेर भेटेको प्रहरी स्रोत बताउँछ । रम्तेलले महानगरपालिकासँग मागेर १० लिटर तेल प्रयोग गरेको प्रहरीलाई बयान दिएका छन् ।


(२०७५ फाल्गुन १४, मंगलवार) १३:१५ मा प्रकाशित

°
Weather from OpenWeatherMap

मुख्य समाचार

सबै

थुनुवाको मृत्यु भएपछि स्थानीय बासिन्दाद्वारा प्रहरी कार्यालय अगाडि प्रदर्शन

रौतहटमा गाडी दुर्घटना भएर दुई थुनुवाको मृत्यु भएको विरोधमा स्थानीयले प्रहरी कार्यालय अगाडि प्रदर्शन गरेका छन् । प्रहरीको लापरबाहीले थुनुवाको मृत्यु भएको भन्दै स्थानीय वासिन्दाले इलाका प्रहरी कार्यालय.....

लोकप्रिय देशभक्त, क्रान्तिकारी स्रष्टा रसुवाली कवि फेरि गिरफ्तार

लोकप्रिय, देशभक्त, क्रान्तिकारी स्रष्टा,  युवा जनकवि ठाकुरप्रसाद तिम्सिना "रसुवाली कवि"लाई प्रहरीले आज फेरी गिरफ्तार गरेको छ । उनीसंगै पक्राउ परेका नयाँ पत्रिका दैनिकका पत्रकार एबम कबि.....

नेपालमा गणतन्त्र उल्टाउने प्रयास भैरहेको प्रधानमन्त्रीका सल्लाहकारको खुलासा

प्रधानमन्त्री केपी शर्माका परराष्ट्र मामिला सल्लाहकार राजन भट्टराईले जनताको असन्तुष्टिलाई 'सके (राजनीतिक) व्यवस्था नभए सरकारविरूद्ध प्रयोग' गर्न 'बाहिरका र भित्रका शक्ति सक्रिय' रहेको.....

Exchange Rate

Nepali Patro