आपसी अन्तरबिराेधमा फसेको वर्तमान सरकारबाट समृद्ध नेपाल र सुखी नेपालीको आशा गर्न हुन्न : ओम प्रकाश पुन

संबाददाता : ओम हमाल     प्रकाशित मिति: (२०७५ माघ २८, सोमबार) ०५:०१

विप्लव नेतृत्वको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीका पोलिटब्युरो सदस्य ओमप्रकाश पुनले सत्ता स्वार्थका लागि आपसी अन्तरबिराेधमा फसेको वर्तमान केपी ओली सरकारबाट नेपाली जनताले समृद्ध नेपाल र सुखी नेपालीको आशा गर्न नहुने बताएका छन् ।

पार्टीको संगठन सुदृढीकरण तथा बिस्तार अभियान – २ काे २७ औं दिन मेचिकाे अभियान टाेलिले माेरङ, धनकुटा, पाँचथर तथा ईलाम संगमस्थल ६ नम्बर बुधबारे बजारमा आयोजना गरेको जनसभामा बोल्दै नेता पुनले यस्तो कुरा बताएका हुन् । उनले सत्ता स्वार्थ र अस्तित्व रक्षाकाे लागि एमाले र माओवादी केन्द्रबीच गरिएको दक्षिणपन्थी अवसरवादीहरुकाे एकताले देश र जनतालाई हित भन्दा बढी अहित गरिरहेको जिकिर गरे l देशमा हत्या र बलात्कार काण्ड , वाइड बडि जहाज काण्ड, सुन काण्ड, राजदुत काण्ड, गुण्डाराज काण्ड हुदै हाल आएर भेनेजुयला काण्ड लगायतका काण्डहरुलाई ओली सरकारले जनताको अहितमा गरेका कामहरुको रुपमा नेता पुनले प्रस्तुत गरे ।  विभिन्न काण्डहरुमा फसेर अाफ्नाे संकट अाफै निम्त्याएको वर्तमान सरकारका प्रधानमन्त्री केपि ओली चीन र पश्चिमा देशहरुको बैशाखीमा सत्तामा टिक्ने खेल खेलिरहेको अवस्थामा प्रचण्ड भारतको सहयोगमा ओलीलाई फालेर प्रधानमन्त्री बन्ने धुनमा लागेको उनको खुलासा थियो ।

उत्पीडित जनताको आवाजलाई बुलन्द गर्दै संगठन निर्माणका क्रममा गाउँ गाउँ टोल टोल पुगेका ने.क.पा.का नेता तथा कार्यकर्ता गिरफ्तार गर्ने झुटो मुद्दा लगाउने एबम जनतामा दमन र अातंक सृजना गर्ने प्रहरी प्रशासनका कर्मचारीहरुको हिसाब किताब आफ्नो पार्टीले राखेको दाबी गरे  ।

प्रचारप्रसारको अभावका बावजुत पनि ६ नम्बर बुधबारे बजारमा भएको जनसभा तथा सामना साँस्कृतिक कार्यक्रममा जनताको उपस्थिति राम्रो रहेको थियोे । सामना परिवारका सहसंयाेजक अाराेह नेपालीको सञ्चालनमा अघि बढेको कार्यक्रममा सामना परिवारले विभिन्न साँस्कृतिक प्रस्तुति मार्फत जनतालाई प्रशिक्षित पारेको थियोे ।


(२०७५ माघ २८, सोमबार) ०५:०१ मा प्रकाशित

°
Weather from OpenWeatherMap

मुख्य समाचार

सबै

इलाका प्रहरी कार्यालय बिर्तामोडमा गैरकानूनी थुनामा रहेका नाबालककाे रहस्यमय मृत्यु

इलाका प्रहरी कार्यालय बिर्तामोडको हिरासतमा रहेका नाबालक मेचीनगर–६ का १५ वर्षीय किरण कार्कीडोली दर्जीकोको रहस्मृयमय मृत्यु भएको छ । प्रहरीले यसलाई आत्महत्या भनेको छ भने आफन्तले यातनाबाट बालकको मृत्यु.....

नेपालमा फेरि नयाँ संघर्ष जरुरी भइसकेको छ : बिप्लव, महासचिव, ने.क.पा.

प्रतिबन्धित नेपाल कम्युनिस्ट पार्टीका महासचिव नेत्रविक्रम चन्द विप्लवले जनताको वास्तविक मुक्ति ल्याउन र देशलाई बचाउन फेरि नयाँ संघर्ष जरुरी भइसकेको बताएका छन् । आफ्ना नेता,.....

पक्राउ परेका पत्रकार गिरी साधारण तारेखमा रिहा

समाचार लेखेकै आधारमा साइबर अपराध मुद्दामा अनुसन्धानका लागि पक्राउ परेका पोखराका पत्रकार अर्जुन गिरी बिहीबार साधारण तारेखमा रिहा भएका छन् । उनीलाइ साधारण तारेखमा रिहा गर्न काठमाडौं.....

Exchange Rate

Nepali Patro