पोखरा महानगरको भ्यान आगजनी गरेको आरोपमा नेविसंघका पांच जना नेता पक्राउ

संबाददाता : ओम हमाल     प्रकाशित मिति: (२०७५ माघ १९, शनिबार) १९:०९

पोखरा महानगरपालिकाको गाडी आगजनीमा संलग्न रहेको आरोपमा पांच विद्यार्थी नेतालाई कास्की प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । वडा प्रहरी कार्यालय बैदामले लेकसाइड स्थित एक होटलबाट उनीहरुलाई पक्राउ गरेको जनाएको छ ।

नेविसंघ पोखरा विश्व विद्यालय पूर्व सभापति राजेन्द्र बराल, वर्तमान सभापति डिफान भुजेल र ला–ग्राण्डि कलेजका सभापति विनय पौडेल, नेविसंघ नेता परशुराम बस्नेत, लक्ष्मी प्रसाद पौडेललाई पक्राउ गरिएको प्रहरीले जानकारी दिएको छ ।

लेकसाइडमा रहेको होटल रिदमको कोठा नं. १०२ बाट उनीहरुलाई पक्राउ गरिएको हो । उनीहरुको साथबाट बा ५६ प ३४८६ नं.को मोटरसाइकल, ग १४ प १७२९ र ग ८ प १६८९ नं को स्कुटर नियन्त्रणमा लिइएको प्रहरीले जानकारी दिएको छ । उनीहरुमाथी अनुसन्धान चलिरहेको कास्की प्रहरी प्रबक्ता डिएसपी रवीन्द्रमान गुरुङले जानकारी दिए ।

यस अघि शनिबार विहान पोखरा महानगरपालिका वडा नम्बर ७  मासबारमा पोखरा महानगरको शिक्षा शाखाले प्रयोग गर्दै आएको बा १ झ ५८७९ नम्बरको पिकअप भ्यानलाई जलाएको घटनाको जिम्मा नेविसंघले लिएको थियो  । नेविसंघ कास्कीका निवर्तमान सभापति विकास थापाले विज्ञप्ती जारी गरि घटनाको जिम्मा लिएको वताएका थिए । विदाको दिन सरकारी गाडी चलाउन नदिने केन्द्रिय कार्यक्रम भएकोमा शनिबारको दिन पनि सरकारी गाडी गुडिरहेको देखेपछि नेविसंघले गाडी जलाएको नेविसंघले जनाएको थियो  ।


(२०७५ माघ १९, शनिबार) १९:०९ मा प्रकाशित

°
Weather from OpenWeatherMap

मुख्य समाचार

सबै

बन्दका कारण विभिन्न जिल्लाको जनजीवन प्रभावित ,पोखरामा बम डिस्पोज हुँदा एक सैनिक घाइते

नेत्र बिक्रम चन्द "बिप्लव" समूहको बन्दका कारण विभिन्न जिल्लाको जनजीवन प्रभावित भएको छ । पोखरामा पनि बन्दको प्रभाव परेको छ । निजी सवारी साधन फाट्टफुट्ट चलेको देखिए पनि सार्वजनिक गाडी गुडेका छैनन् । पोखरा बाट.....

विरोधी समाप्त गर्न ल्याइएको प्रेस तथा अभिव्यक्ति स्वतन्त्रता विरोधी विद्युतीय अपराध ऐन खारेज गर ।

विरोधी समाप्त गर्न ल्याइएको प्रेस तथा अभिव्यक्ति स्वतन्त्रता विरोधी विद्युतीय अपराध ऐन खारेज गर.....

के दियो लगानी सम्मेलनले ? : गुणराज लोहनी

नेपालमा विदेशी लगानी भित्र्याई देशको विकास गर्ने भन्दै केपी शर्मा ओलीको सरकारले गत मार्च २९ र ३० मा काठमाडौँस्थित नेपालकै सबैभन्दा महँगो सोल्टी होटेलमा लगानी सम्मेलनको आयोजना गरेको थियो.....

Exchange Rate

Nepali Patro