बाराका डिएफओ मिश्रमाथी जनसरकारद्वारा भौतिक कारवाही

संबाददाता : ओम हमाल     प्रकाशित मिति: (२०७५ कार्तिक २०, मंगलवार) ०९:२९

नेत्रविक्रम चन्द ‘विप्लव’ नेतृत्वको नेकपा निकट क्रान्तिकारी जनपरि क्रान्तिकारी जनपरिषदले बाराले जिल्लाका जिल्ला वन प्रमुख ज्ञानेन्द्र मिश्रमाथी भौतिक कारवाही गरेको छ । बिहीबार एक विज्ञप्ति मार्फत परिषदले सो कुराको जानकारी गराएको हो ।

परिषदले उनी माथी विभिन्न साझेदारी वनहरुसँग घुस र कमिसन मागेको, ठेकेदारहरुसित साँठगाँठ गरी उपभोक्तालाई काठ नदिएको, वन हेरालु कर्मचारीको तलव रोकेको, कमिसन खाइ गिट्टी, बालुवा र ढुंगा दोहन गर्न दिएको जस्ता आरोप लगाएको छ ।

स्थानीय जनताबाट यस्ता गुनासाहरु आएकोले उचित छानबिन गरी उनलाई यस्तो कारवाही गरिएको जनपरिषद बाराका उपप्रमुख देवानन्दद्धारा जारी विज्ञप्तिमा जनाइएको छ । विज्ञप्तिमा कारवाहीको स्वरुप बारे भने खुलाइएको छैन ।


(२०७५ कार्तिक २०, मंगलवार) ०९:२९ मा प्रकाशित

°
Weather from OpenWeatherMap

मुख्य समाचार

सबै

बन्दुक जनताले नलिई हुँदै हुँदैन : सुदर्शन, स्थायी कमिटी सदस्य, ने.क.पा.

(रातोपाटीको लागी पत्रकार फणिन्द्र नेपालले नेकपाका स्थायी समिति सदस्य हेमन्तप्रकाश ओली ‘सुदर्शन’संग लिएको अन्तर्वार्ता यहाँ प्रस्तुत गरिएको छ । यो अन्तर्बार्ता रातोपाटी डटकमबाट लिएका हौं ।) नेपालमा.....

प्रहरीले बरामद गरेको चार किलो सुन किन तामा बन्यो ?

प्रदेश ३ प्रहरी कार्यालय हेटौँडा र इलाका प्रहरी कार्यालय गजुरीबाट खटिएको टोलीले पुस १९ गते धादिङको गजुरीबाटबरामद गरी सार्वजनिक गरेको चार किलो सुनलाई करीब तीन हप्तापछि राजस्व अनुसन्धान.....

दुई महिनासम्म दलाल सरकार अस्तित्व रक्षाको संकटमा पुग्ने दाबी

राजकुमार योगी /कालीकोट - नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीका केन्द्रिय सदस्य नवीन बि,क 'हितमान' ले आफ्नो पार्टीले शुरवात गरेको संगठन सुदृढ तथा विस्तार अभियान २ बाट आतंकित र भयभित भएको वर्तमान दलाल.....

Exchange Rate

Nepali Patro